Skip to content Skip to footer

مزایای طراحی سایت چیست؟

طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب شامل بسیاری از مهارت ها و رشته های مختلف در تولید و نگهداری وب سایت ها می باشد. حوزه های مختلف طراحی وب شامل طراحی گرافیک وب می باشد. طراحی رابط کاربری (طراحی UI); تالیف، از جمله کد استاندارد و نرم افزار اختصاصی؛ طراحی تجربه کاربری (طراحی UX)؛ و بهینه سازی موتورهای جستجو، اغلب افراد زیادی در تیم هایی کار می کنند که جنبه های مختلف فرآیند طراحی را پوشش می دهند،اگرچه برخی از طراحان همه آنها را پوشش می دهند.[1] اصطلاح “طراحی وب” معمولاً برای توصیف فرآیند طراحی مربوط به طراحی جلویی (سمت مشتری) یک وب سایت از جمله نوشتن نشانه گذاری استفاده می شود.طراحی وب تا حدی با مهندسی وب در حوزه گسترده تر توسعه وب همپوشانی دارد. از طراحان وب انتظار می رود که از قابلیت استفاده آگاهی داشته باشند و با دستورالعمل های دسترسی به وب به روز باشند.

مزایای طراحی سایت چیست؟

چرا طراحی سایت مهم است؟ 6 فایده طراحی سایت خوب

    ما شش مزیای طراحی سایت خوب را برای کسب و کار شما به اشتراک می گذاریم.

 • به افزایش در آمد شما کمک میکند

یکی ازمزایای طراحی سایت افزایش در آمد شماست به بیان ساده، یک وب سایت با طراحی استراتژیک و جذاب، بازدیدکنندگان بیشتری را جذب می کند و به تبدیل آن بازدیدکنندگان به بالقوه کمک می کند. این به ناچار منجر به افزایش درآمد می شود که مطمئناً به نفع شرکت شما است! اگر می خواهید فروش بیشتری داشته باشید، عاقلانه است که روی یک وب سایت حرفه ای سرمایه گذاری کنید.

 • اعتبار

اگر می خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید، به یک وب سایت پیشرفته نیاز دارید. باید جدیدترین گرایش‌های طراحی را در خود داشته باشد و یک نسخه وب‌سایتی جذاب و داشته باشد که مشتریان بالقوه شما را به سمت یک فراخوان خاص سوق دهد. این شما را از رقبایتان جلوتر می برد.

 • اولین تصور قوی ایجاد می کند

وب‌سایت‌های آماتور می‌توانند درهم و برهم به نظر برسند و اعتبار شما را با مشتریان احتمالی به خطر بیندازند. داشتن طراحان و توسعه دهندگان حرفه ای که وب سایت شما را گرد هم می آورند، تاثیر اولیه قدرتمند و قانع کننده ای را تضمین می کند.

مزایای طراحی سایت چیست؟

"<yoastmark

 • رتبه بندی بهتر گوگل

یک وب سایت با طراحی ضعیف یا قدیمی تأثیر منفی بر عملکرد رتبه بندی موتورهای جستجو خواهد داشت. گوگل سرمایه گذاری را که یک شرکت در وب سایت خود انجام می دهد بسیار جدی می گیرد. بنابراین اگر می‌خواهید در صدر رتبه‌بندی موتورهای جستجو باقی بمانید، باید به درستی روی یک وب‌سایت سرمایه‌گذاری کنید. مطمئن شوید که تمام کادرهایی را که گوگل دوست دارد ببیند، علامت بزنید تا از رتبه بالایی برخوردار شوید.

 

 • نرخ پرش خود را به حداقل برسانید


اگر وب سایت شما حرفه ای طراحی شده باشد، به احتمال زیاد بازدیدکنندگان شما علاقه بیشتری نشان خواهند داد. در واقع، پس از مشاهده صفحه اصلی، احتمال خروج آنها بیشتر است. هنگامی که یک بازدید کننده پس از مشاهده صفحه اصلی که به آن پرش می گویند، آن را ترک می کند.چیزی که ما در حالت ایده آل می خواهیم این است که آنها عمیق تر بروند و آنچه را که کسب و کار شما ارائه می دهد ببینند. این می تواند شامل مشاهده مطالعات موردی، توصیفات، انواع خدماتی باشد که شما دارید. ما می خواهیم تا حد امکان نرخ پرش را کاهش دهیم.

مزایای طراحی سایت چیست؟

مزایای طراحی وب سایت چیست؟

 • ثبات برند
  یک طراح وب با تجربه یا شرکت طراحی وب، دارایی های مختلف برند شما از جمله لوگو، فونت و رنگ های انتخابی شما را درک می کند و می تواند از این موضوع به بهترین شکل ممکن در وب سایت شما برای نمایش شرکت شما استفاده کند. وب‌سایت‌ها اغلب رنگ‌هایی را در خود جای می‌دهند که با برند موجود مطابقت ندارند،در حالی که از آرم‌های متناقض و انواع انتخاب فونت‌های مختلف استفاده می‌کنند که هیچکدام مطابقت ندارند. همه این‌ها منجر به تجربه کاربری منفی می‌شود، بر اعتبار شما تأثیر منفی می‌گذارد و به احتمال زیاد این مشتریان بالقوه را    که در حال حاضر در وب‌سایت شما هستند، برای شما نگه می دارند.

 

مزایای طراحی وب سایت چیست؟

اصول طراحی  سایت خوب چیست؟

تجربیات آنلاین پنجره‌ای به سمت کسب‌وکار شما هستند، بنابراین طراحی وب‌سایت خوب در نهایت چیزی است که بهترین تجربه ممکن را با نام تجاری شما به کاربران شما می‌دهد، اما می‌توانید برخی از اصول رایج را دنبال کنید تا مطمئن شوید که در مسیر درست شروع کرده‌اید.

6 اصل مهم طراحی  سایت ،در اینجا برخی از عناصری که به یک طراحی خوب وب سایت کمک می کنند آورده شده است.
 1. UI/UX و طراحی چیدمان وب سایت
 2. طراحی سایت موبایل ریسپانسیو
 3. محتوای با کیفیت: کپی، تصویر و فیلم
 4. ترافیک سئو
 5. اعتباری مانند اثبات اجتماعی
 6. هویت و ثبات برند

 

مزایای طراحی سایت چیست؟

نحوه انتخاب آژانس طراحی وبسایت

هنگام انتخاب یک آژانس طراحی وب سایت، باید اطمینان حاصل کنید که به چیزی غیر از بهترین راضی نیستید.مراحل مختلفی برای فرآیند طراحی وب سایت حرفه ای وجود دارد.بنابراین شرکت طراحی سایتی که با آن کار می کنیدباید تمام پیچیدگی های طراحی،و توسعه وب سایت و طراحی و بازاریابی وب سایت را درک کند.امروز برای تمام خدمات طراحی وب سایت خود با ما تماس بگیرید، و ما مطمئن خواهیم شد که وب سایت شما از نظر بصری خیره کننده است و به شما کمک می کند تا به اهداف تجاری خود برسید.

Leave a comment

0.0/5