Skip to content Skip to footer

6 بهانه برای عدم طراحی سایت

6 بهانه برای عدم طراحی سایت

6 بهانه برای عدم طراحی سایت

با وجود اینکه بیش از 65% افراد بالغ در ایران از اینترنت استفاده می کنند بسیار عجیب است. بسیاری از شرکت ها و بخصوص مشاغل کوچک هنوز هم تصمیم ندارند تا مقداری زمان و هزینه صرف طراحی وب سایت برای خود بکنند. طبق بررسی های اخیر 60 درصد مشاغل کوچک در ایران دارای وب سایت نیستند.

اما:

35 درصد آنها قصد دارند در سال جاری اقدام به طراحی سایت بکنند و 25 درصد نیز اصلا هیچ قصدی برای ان ندارند.

این مقاله ممکن است به این دسته از صاحبان مشاغل کمک کند تا درک بهتری از نیاز به داشتن  سایت شخصی بدست آورند . شناختن بهترین شرکت طراحی وب سایت.

1- نیاز به طراحی وب سایت ندارم!

درجواب این موضوع  توجه شما را به آمار و ارقام جلب میکنیم.

در حال حاضر بیش از 65 درصد مردم بالغ درایران از اینترنت استفاده میکنند.و بیش از 90 درصد آنها بین 19 تا 50 سال دارند . آیا نادیده گرفتن این تعداد مشتری بالقوه از نظر اصول بازاریابی کار درستی است ؟ گاهی اوقات طراحی یک وب سایت بهترین و سریعترین راه برای گسترش کسب و کار بخصوص در مورد تجارت های کوچک است.

2- کسب کار من ربطی به اینترنت و حضور آنلاین ندارد.

این درواقع خبر خوبی است چرا که رقبای کمتری در فضای آنلاین خواهید داشت . با طراحی یک سایت حرفه ای اختصاصی برای شرکت شما و طراحی وب سایتی ارزان متناسب با کسب و کار خود میتوانید از بسیاری از آنان پیشی بگیرید . طبق آمار 61% کاربران اینترنت در فضای آنلاین به دنبال محصولات یا خدمات مورد نیاز خود میگردند همچنین تقریبا 90 درصد دارندگان تلفن همراه در ایران قادر به وصل شدن به اینترنت هستند.

در واقع طراحی یک وب سایت ارزان علاوه بر افزایش احتمال فروش در توسعه برند همچنین در بیشتر شدن شهرت شما نیز تاثیر اساسی دارد.

3-پول کافی برای طراحی سایت ندارم!

طراحی یک وب سایت لزوما کار ارزانی نیست هرچند شرکت های بیشماری هستند که به طراحی سایت های ارزان مشغولند.

اگرچه این وب سایت های طراحی شده مشکلات اساسی داشته و کیفیت پایینی دارند و البته مورد تایید ما نیز نیستند . اما می توانید به عنوان آخرین راه حل، طراحی سایت خود را به یکی از این شرکت ها واگذار کنید به طور مثال شرکت طراحی کار و داتیس.

اما:

با در نظر گرفتن فواید کار با یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و ساخت وب سایت به صورت علمی و تکنیکی مطمئنا به این نتیجه خواهید رسید که هزینه های طراحی سایت بسیار معقول و به صرفه است .

چراکه در صورت رعایت نکات فنی در کنار مسائل مربوط بازاریابی اینترنتی این تضمین را به شما میدهد که در مدت زمان کوتاهی درآمدی بسیار بیشتر از آنچه هزینه کرده اید بدست می آورید.

4- به اندازه کافی مشتری دارم!

این جمله از نظر اصول بازاریابی و کسب وکار حرفه ای اصلا درست نیست.

در صورت عدم طراحی وب سایت هیچوقت نخواهید فهمید چه موقعیت هایی را از دست داده اید . موقعیت هایی که تنها از طریق دنیای آنلاین امکان ظهور دارند.طبق آمار 50 درصد جستجوها در اینترنت به دنبال نتایج محلی هستند.فرض کنید شما در یکی از مناطق غربی تهران یک تعمیرگاه ساعت دارید.

فردی در همین منطقه نیاز به تعمیر ساعت خود دارد در اینترنت عبارت ” تعمیر ساعت ” را جستجو میکند سپس تصمیم میگیرد بازه جغرافیایی را کمتر کرده و عبارت ” تعمیر ساعت در تهران ” را جستجو کند حتی ممکن است در گوگل به جستجوی “تعمیرگاه ساعت در غرب تهران ” بپردازد.

در این زمان است که:

اگر شما وب سایت داشته باشید و اصول بهینه سازی را نیز در آن رعایت کرده باشید .به عنوان یک گذینه به آن شخص معرفی می شوید.طبق آمار 61 درصد از جستجوهای انجام شده در اینترنت که بدنبال محصول یا خدماتی خاص میگردد در نهایت منجر به خرید و دریافت خدمات می گردد.

5- بجای طراحی وب سایت از شبکه های اجتماعی استفاده می کنم

خب این خیلی خوب است.چرا که یکی از شیوه های بازایابی آنلاین حضور در شبکه های اجتماعی است.شما در این شبکه های مطالب و محتوا ارسال می کنید اما چگونه فالوئرها را به مشتری واقعی تبدیل می کنید.

طراحی یک وب سایت حرفه ای و طراحی سایت ارزان معرفی محصول یا خدمات در آن کمک بسیار زیادی به ایجاد اعتماد در افرادی که قصد خرید کردن از شما دارند میکند.

در ضمن شما می توانید با طراحی وب سایت

و در دسترس قرار دادن آدرس آن، خود را بسیار حرفه ای تر از سایرین نشان دهید.

چیزی که اغلب مشتریان به دنبال آن هستند خرید از مجموعه هایی است که کار خود را به نحو عالی انجام میدهند .

طراحی سایت اختصاصی به شما این امکان را میدهید تا حس حرفه ای بودن را به بیننده انتقال دهید.

هرچه تعداد صفحات و حضور شما در اینترنت بیشتر باشد برای فروش بهتر است.

طبق بررسی ها وب سایت هایی که بین 401 تا 1000 صفحه دارند

6 برابر بیش از وب سایت هایی که 51 تا 100 صفحه دارند مشتری به خود جذب می کنند.

6- زمان کافی برای نگهداری و مدیریت وب سایت ندارم

آیا زمان کافی برای درست کردن یک لیوان چای یا خواندن یک ایمیل یا چک کردن پیام های تلگرام خود دارید؟

مدیریت یک وب سایت نیز همین میزان وقت از شما خواهد گرفت. البته به جز مورد چک کردن پیام های تلگرام که حتما زمان طولانی تری از شما میگیرد!

هرچند بسیاری از شرکت ها مانند شرکت ایده پردازان کارو داتیس،خدمات مدیریت وب سایت نیز ارائه می دهند.  با استفاده از این خدمات حتی نیازی به صرف همین مقدار وقت اندک هم نخواهد بود.

مشتریان بالقوه، منتظر شما هستند همین امروز وارد کسب و کار آنلاین شوید

Leave a comment

0.0/5