Skip to content Skip to footer

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

تحقیق برای انتخاب شرکت طراحی سایت مخصوصا در طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است.از آنجایی که شما به دنبال سرمایه گذاری از طریق طراحی سایت فروشگاهی هستید و اطلاعات فروشگاه و مشتریان شما بر روی پلتفرم و یا هاست شرکت طراحی سایت قرار می گیرد .

قطعا معیار های مختلفی برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی خواهید داشت ولی این موضوع را گوشه ی ذهن خود داشته باشید که می توانید به جای صرف هزینه های بالا برای طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی ، از سرویس های فروشگاه ساز استفاده کنید .

سرویس های فروشگاه ساز ایرانی و خارجی زیادی وجود دارند که هرروز با استقبال بیشتری رو به رو می شوند چون نیازی به صرف ساعت ها زمان برای طراحی یک سایت یا فروشگاه از ابتدا را ندارند و هر کسی می تواند در کوتاهترین زمان و با هزینه ی کم یک سایت فروشگاهی داشته باشد .

می توانید از شرکت های طراحی سایت استعلام قیمت بگیرید تا تفاوت قیمت فروشگاه ساز و طراحی اختصاصی فروشگاه را مشاهده نمایید . علت اصلی تفاوت قیمت در این است که در طراحی اختصاصی همه ی مراحل ایده پردازی و کدنویسی توسط برنامه نویس های شرکت انجام می شود در حالیکه در فروشگاه ساز همه چیز برای شما آماده است و خودتان باید با کنار هم قرار دادن المان ها یک وب سایت بسازید .

وقتی صحبت از ساخت سایت می شود بسیاری از افراد تصور می کنند که با کار سخت و پیچیده ای رو به رو هستند در حالیکه این طور نیست . با فروشگاه ساز ها می توانید خودتان به سادگی یک سایت فروشگاهی حرفه ای طراحی کنید. همانطور که گفتیم شرکت های مختلفی سرویس های فروشگاه ساز ارائه داده اند که اکثر آن ها مدت زمان محدودی را برای تست رایگان در نظر گرفته اند که این مهلت تست رایگان به شما در انتخاب بهترین سرویس فروشگاه ساز کمک می کند.

معیار انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

2-نمونه کار ها :

نمونه کار های یک شرکت گویای خلاقیت ، ابتکار و تخصص تیم آن شرکت می باشد. کیفیت پروژه های انجام شده و رضایت مشتری ها نشان دهنده ی مهارت و تسلط کافی تیم فنی است .

برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی بررسی نمونه کار ها ضروری است. علاوه برنسخه دسکتاپ نمونه کارهادرتلفن همراه خود نیز مشاهده نمایید تا از پیادهسازی نسخه ی ریسپانسیو مطمئن شوید.

از آنجایی که امروزه اکثر افراد با تلفن های هوشمند به وب گردی می پردازند پیاده سازی نسخه ی ریسپانسیو از الزامات طراحی سایت محسوب می شود و شرکت طراحی سایت موظف به ایجاد نسخه ی ریسپانسیو بدون دریافت هزینه ی جداگانه می باشد.
شرکت هفت ستاره با برند های عطاویچ ، نایب ، موسسه های وابسته به بانک ملی ، دانشگاه تهران و … افتخار همکاری داشته است که تمامی آن ها در بخش نمونه کار ها قابل مشاهده هستند.

3-بررسی امکانات :

زمانی که در اول راه هستید ممکن است نیازمندی های شما از سایت فروشگاهی فقط شامل امکانات پایه فروشگاه باشد . به تدریج و با گذشت زمان و بزرگ شدن فروشگاهتان نیاز به امکانات جدیدی پیدا می کنید.

وقتی باشرکتی قرارداد میبندید بایدمطمئن باشیدآن شرکت قادربه اضافه کردن امکانات جدیدبه پروژه شماهست یاخیر. ودرصورت اضافه شدن امکانات چه مبلغی باید بپردازید ؟ معمولا در طراحی اختصاصی باید بودجه ی زیادی کنار بگذارید . اگر یک فروشگاه حرفه ای با امکانات کامل نیاز دارید چیزی حدود 90 میلیون شامل هزینه می شود . این در صورتی است که در فروشگاه ساز ها امکانات هر پکیج شفاف و مشخص ذکر شده است .

میتوانید باکمترین سرمایه صاحب سایت فروشگاهی شوید وبه مرور پکیج خود را ارتقاء دهید و از امکانات بیشتری استفاده کنید . در انتخاب فروشگاه ساز حتما به امکانات لیست شده در هر پکیج خوب دقت کنید . برای مشاهده ی امکانات و تعرفه های فروشگاه ساز هفت ستاره به صفحه تعرفه ها وارد شوید.

4-زیرساخت نرم افزاری قوی :

شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی هسته ی نرم افزاری قوی و استفاده از تکنولوژی های روز است. زمانی که هسته ی نرم افزار یکپارچه باشد اضافه شدن امکانات جدید راحت تر صورت می گیرد. زیرساخت نرم افزاری سرعت لود صفحات و امنیت را نیز شامل می شود .

اگر نمایش سایت شما بیشتر از چندثانیه طول بکشد ، کاربران صفحه  سایت شما را میبندند و به سراغ رقیبانتان میروند . همچنین سایت شما امنیت لازم نداشته باشد ممکن است با حمله به سرور اطلاعات سایت شمادر اختیار دیگران قرار بگیرد. 

زیرساخت پلتفرم هفت ستاره توسط برنامه نویس های این شرکت ایجاد شده است و در پیاده سازی ان از تکنولوژی های روز استفاده شده است و پیوسته در حال آپدیت و ارتقاء می باشد که این آپدیت ها به صورت کاملا رایگان برای مشتری ها اعمال می شود . همچنین به دلیل تکنولوژی های استفاده شده در نرم افزار ،سرعت لود وبسایت و تعویض صفحات بسیار بالا است. علاوه بر آن هفت ستاره دارای سرور اختصاصی میباشد و تیم فنی بصورت 24ساعته در حال پشتیبانی از سرور هستند.

تا شما نگران امنیت دیتای وب سایت خود نباشید .

هزینه طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید…

 

Leave a comment

0.0/5